Opinie

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Zakład Pogrzebowy Heban Sosnowiec- Usługi Pogrzebowe Kremacja
Average rating:  
 9 reviews
by Justyna on Zakład Pogrzebowy Heban Sosnowiec- Usługi Pogrzebowe Kremacja
podziekowanie

Witam chcialam serdecznie podziekowac wlascicielom zakladu Heban w Sosnowcu za okazala mi pomoc w zorganizowaniu bardzo szybkiego transportu mojej mamy z Anglii do Polski i za zorganizowanie pieknej ceremoni pogrzebowej dziekuje rodzina Pachlewskich

by Marek Strach on Zakład Pogrzebowy Heban Sosnowiec- Usługi Pogrzebowe Kremacja
Zakład godny polecenia

Dziękuję z całego serca za piękną i pełną taktu ceremonię pogrzebową mojej mamy Barbary.Miła i kulturalna obsługa biurowa,panowie z obsługi bardzo kompetentni.Pogrzeb wraz z Trumną dębową dużo taniej niż w innych zakładach.Dzìękuje za darmowe kwiaty i wiązanki pogrzebowe.Polecam z czystym sumieniem firmę "Heban Piontczak "

by Marek Michalski on Zakład Pogrzebowy Heban Sosnowiec- Usługi Pogrzebowe Kremacja
Bardzo Polecam Zakład Pogrzebowy Heban- Piontczak

Zakład Pogrzebowy o najwyższym standardzie. Polecam usługi zakładu Heban począwszy od obsługi biurowej poprzez obsługę pogrzebu. Wszystko było załatwione profesjonalnie i z godnością.Bardzo przystępna cena całego pogrzebu. Trumnę zakupiliśmy za naprawdę niewielkie pieniądze jak w innych zakładach , gdyż mają własną produkcję. Polecam wszystkim ten zakład oczywiście gdy zajdzie niestety taka potrzeba.Dziękujemy za okazaną pomoc. Rodzina Michalskich.

by Krzysztof on Zakład Pogrzebowy Heban Sosnowiec- Usługi Pogrzebowe Kremacja
Bardzo profesjonalny i tani zakład

Bardzo dziękujemy za przepiękne ostatnie pożegnanie naszej mamusi Śp.Krystyny W. Porównaliśmy oferty cenowe kilku zakładów ale zakład pogrzebowy Heban jest o wiele tańszy niż inne zakłady a zarazem naprawdę bardzo profesjonalny. Obsługa biurowa bardzo miła - załatwili za nas wszystkie dokumenty i sprawy cmentarne. Zaskoczony jestem bardzo profesjonalną obsługą panów niosących trumnę- bardzo ładne jednakowe garnitury i białe rękawiczki, karawan pogrzebowy czysty , elegancki. Polecam Firmę Heban z Sosnowca...Chociaż tak się mogę Państwu odwdzięczyć .... Serdeczne podziękowania od całej rodziny .

by Sylwester Kościuk on Zakład Pogrzebowy Heban Sosnowiec- Usługi Pogrzebowe Kremacja
Serdeczne podziękowania

Bardzo dziękujemy za bardzo sprawne ,pełne taktu i zrozumienia sprowadzenie zwłok mojej cioci z Holandii. Pomoc zakładu była nieoceniona.Zakład pogrzebowy Heban z Sosnowca załatwił wszelkie czynności związane z transportem z zagranicy, pomógł nam we wszystkich formalnościach w urzędach.Naprawde pierwszy raz spotkałem tak profesjonalną firmę.Bardzo jesteśmy wdzięczni za tak niską cenę transportu i pogrzebu w Polsce.Pozdrawiam szefa firmy za profesjonalne podejście dla całej rodziny zmarłej.Polecam wszystkim którzy szukaja profesjonalnej firmy pogrzebowej...

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»